• Egehome Mermer Süs Eşyaları Sitesine hoşgeldiniz.

 • Useful Links

  Donec placerat adipiscing sapien id consequat. Donec nec auctor nisl. Curabitur hendrerit ultricies ligula ac blandit.

  • FAQ
  • Size Guide
  • Pressroom
  • Privacy Policy
  • Career
  • Shipping
 • Customer Service

  +90 552 413 18 86

  Free helpline.
  For stationary and mobile phones.

  Contact Form
Home / Faydalı Bilgiler

Faydalı Bilgiler

Ürünlerimizi aldığınızda yapmanız gerekenler

Faydalı Bilgiler

Kargo

Ürünlerimiz yurtiçi kargo ile sigortalı ve anlaşmalı olarak gönderilmektedir. Yapmanız gereken tek şey kargo firması kargonuzu getirdiğinde ürününüzü kargocunun yanında açarak herhangi bir zarar görüp görmediğini kontrol etmektir. Eğer ürünlerde oluşmuş bir zarar var ise o an kargocuya tutanak tutturmanız gerekmektedir. Böylelikle biz size yeni ürün gönderebilmekteyiz. Tutanak tutturulmayan kırık yada deforme ürünlerden firmamız sorumlu değildir.

Ürün Paket Açma ve Montaj

Ürünler özel kutu ve strafolu bir şekilde gelmektedir. Lütfen ürünlerinizi açtığınızda hiçbir parçanın eksik olmadığına dikkat ediniz. bütün parçalar koli içerisindedir. bazen straforun içinde küçük parçalar atılıyor ve eksik gönderildiği söyleniyor. Kutunuzu dikkatli bir şekilde açıp bütün parçalarını bulunuz.

Ürün Montaj

Gönderdiğimiz ürünlerde sadece montaj için wc fırçası, sıvı sabunluk pompası ve peçetelik çubukları bulunmaktadır. Wc fırçası 5 parçadan oluşmaktadır. Sıvı sabunluk pompası için mermer sıvı sabunlukların ağız kısmına plastik diş monte edilmiştir. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta sıvı sabunluk pompasını takarken çok fazla sıkmamaktır. fazla sıktığınız durumda plastik parça yerinden çıkmaktadır ve bu durumda sıvı sabunluk pompasının içinde kalmaktadır.

Kullanımı ve Temizliği

Ürünlerimiz doğal mermer ürünlerdir. lütfen temizlik yaparken herhangi bir yapay temizlik malzemesi kullanmayınız. en güzel temizlik malzemesi su ve kadifemsi bir kumaştır. onun haricinde hiçbir kimyasal madde kullanmayınız. ürünü bozar rengini matlaştırırsınız. Ürünlerimizde kullanılan metaller pirinç üzeri kaplamadır. Metallerde kullanımdan dolayı oluşabilecek bozulmalar garanti altında değildir. Banyonuzda kullandığınız herhangi bir kimyasaldan kaynaklı havaya yayılan maddeler metallerinize zarar verir. Lütfen banyo temizliği yaptığımızda banyo setlerini yarım saat sonra kuru bezle silip kurulayınız.

Garanti Şartları

Ürünlerimiz doğal taş ve pirinç malzemedir. Kullanımdan kaynaklı hiçbir hata garanti kapsamında değildir. Ürünleri yazdığım bilgilerdeki gibi koruduğunuz taktirde ömür boyu kullanabilirsiniz.